Foto: Dariusz Staniszewski
Pan Adwokat Dariusz Staniszewski
Solec 38 lok. 203 00-394 Warszawa
+48 22 4582340
+48 22 4582349
www.staniszewski-kancelaria.pl Odwiedź stonę eksperta

Twoim adwokatem do spraw separacji, rozwodu i alimentów w Warszawa jest Pan Dariusz Staniszewski

Kancelaria adwokacka, którą reprezentuję oferuje Państwu kompleksowy zakres usług z zakresu szeroko pojętego prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności świadczone usługi dotyczą udzielania pomocy prawnej w sprawach:

  1. rozwód i separację;
  2. podział majątku wspólnego, majątkowych umów małżeńskich, zniesienia małżeńskiej wspólności ustawowej;
  3. alimenty, w tym także o uznanie obowiązku alimentacyjnego za wygasły oraz egzekucję alimentów;
  4. przyznanie, pozbawienie, ograniczenie władzy rodzicielskiej, o ustalenie kontaktów z dzieckiem;
  5. ustalenie bądź zaprzeczenie ojcostwa i macierzyństwa.

W zależności od potrzeb Klienta Kancelaria udziela również pomocy prawnej w zakresie sporządzania pozwów i innych pism procesowych, udziału w negocjacjach pozasądowych, reprezentację w sprawach sądowych oraz udzielanie porad prawnych.

Ponadto Kancelaria świadczy także pomoc prawną w zakresie prawa karnego, cywilnego, spadkowego, prawa pracy oraz prawa gospodarczego zarówno dla Klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

Doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego, m.in. spraw o rozwód czy separację, jak również o podział majątku wspólnego małżonków, gwarantuje profesjonalne i indywidualne zaangażowanie w każdą powierzoną Kancelarii sprawę.

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej pomocy prawnej w sprawie rozwodowej, w uzyskaniu alimentów, w sprawie o podział majątku lub w innej sprawie z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, a także prawa karnego, cywilnego, spadkowego, prawa pracy i nie tylko, uprzejmie proszę o kontakt z moją Kancelarią.

Siedziba Kancelarii adwokackiej znajduje się w centrum Warszawy przy ul. Solec 38, lok 203; (00-394) Warszawa - Powiśle.